Принципи побудови відомчої мережі електрозв'язку інтегрального обслуговування транспортно-дорожнього комплексу України
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.7.11286Анотація
Розглянуто основні положення побудови відомчої мережі електрозв'язку інтегрального обслуговування транспортно-дорожнього комплексу УкраїниПосилання
Громаков Ю.А. Стандарты и системы подвижной радиосвязи. - М.:Эко-трендз, 1998.-241 с.
Бондаренко В.Г. Технічна експлуатація систем зв'язку: Праці НТК. Стратегія входження України у світовий інформаційний простір. -К.: Зв'язок, 1997. - С.196 - 207.
Гостев В.И, Федяев В.Е., Худолий Д.А. Динамическое управление радиоресурсами в системах связи,- К.: Радіоаматор, 1998. - 448 с.
Downloads
Як цитувати
Ільницький, Л. Я., Петрашевський, О. Л., & Фузік, М. І. (2000). Принципи побудови відомчої мережі електрозв’язку інтегрального обслуговування транспортно-дорожнього комплексу України. Вісник Національного авіаційного університету, 7(3-4), 183–186. https://doi.org/10.18372/2306-1472.7.11286
Номер
Розділ
Інформаційні технології
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).