Визначення навантаження обчислювального комплексу системи керування повітряним рухом
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.7.11277Анотація
Розглянуті особливості функціонування і завантаження обчислювального комплексу системи керування повітряним рухом в процесі поточного плануванняПосилання
Правила полетов и обслуживание водушного движения. Док 4444 - АС/501/13. 13-е изд. - Монреаль, Канада, ИКАО, 1995.
Жуков І.А., Дрововозов В.І., Гузій М.М. Підвищення ефективності системи керування рухом повітряних суден із застосуваннями комплексних систем навігаціі зв'язку і керуванням повітряним рухом // Збірник наукових праць КІВПС (Літальні апарати та авіаційні двигуни). К: КІВПС, 1999. - Вип. 6.-С. 34-40.
Овчаров Л.А. Прикладные задачи теории массового обслуживания. - М.: Машиностроение, 1969. - 324 с.
Унгурян С.Г.Маркович Е.Д., Волевач А.И. Анализ и моделирование систем управления воздушным движениенм. - М.: Транспорт, 1980. - 205 с.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).