Оцінка протифлатерних властивостей рульових приводів різних кінематичних схем
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.7.11271Анотація
На основі аналізу характеристик динамічної жорсткості рульових гідромеханічних приводів різних кінематичних схем, які використовуються в системах керування літаків, показані потенціальні протифлатерні властивості приводів з оберненою кінематикою. Подано рекомендації щодо запобігання флатерних коливань рульової поверхні літака при використанні бустерної системи керуванняПосилання
Абрамов Є.І., Зайончковський Г.И. Гідравлічні слідкуючі приводи систем керування літальних апаратів: Навч. посібник. - К.: КМУЦА, 2000. - 224 с.
Гониодский В.И., Склянский Ф.И., Шумилов И.С. Привод рулевых поверхностей самолетов. -М.: Машиностроение, 1974. - 320 с.
Проектирование следящих гидравлических приводов летательных аппаратов / А.И. Баженов, Н.С. Гамынин, В.И. Карев и др.; Под ред. Н.С. Гамынина. - М.: Машиностроение, 1981. — 312 с.
Инженерные исследования гидроприводов летательных аппаратов / Под ред. Д.Н. Попова. -М.: Машиностроение, 1978. - 142 с.
Downloads
Як цитувати
Зайончковський, Г. Й. (2000). Оцінка протифлатерних властивостей рульових приводів різних кінематичних схем. Вісник Національного авіаційного університету, 7(3-4), 97–102. https://doi.org/10.18372/2306-1472.7.11271
Номер
Розділ
Аеропорти та їх інфраструктура
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).