Обчислювальне середовище оцінки характеристик надійності авіаційних агрегатів
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.7.11268Анотація
Запропоновано схему оцінки характеристик надійності авіаційних агрегатів. Розглянуто вирішення задач ідентифікації, відновлення та апроксимації суміші розподілівПосилання
Приставка А. Ф., Райко О.В., Малаховская Н.Л. Сплайн-экспоненциальное распределение: сравнительный анализ, идентификация, реализация в задачах надежности. - Днепропетровск: ДГУ, 1989. - 404 с.
Приставка А. Ф., Райко О.В. Смеси и сплайн-распределения на неоднородных нормальных пространствах. - Днепропетровск: ДГУ, 1989 - 98 с.
Мозговая И.В., Приставка А.Ф. Идентификация и восстановление смеси распределений Вейбулла по статистическим данным // Вопросы прикладной математики и математического моделирования. - Днепропетровск: ДГУ, 1998. - С. 123-127.
Dempster А.Р. Laird N.M., Rubin А. О. Maximum likelihood from incomplete data via the EM algorithm//!. Royal Stat. Soc. Series B. Vol. 39. № 1. - 1977. -P. 1-38.
Мозговая И.В. Аппроксимация функции интенсивности кусочно-линейными функциями // Придніпровський науковий вісник. - 1998. - № 101 (168) . - С. 6-10.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).