Дослідження процесу запуску одновального турбореактивного двигуна
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.7.11253Анотація
Наведено результати експериментальних досліджень впливу різних видів несправностей основних вузлів турбореактивного двигуна РУ19А-300 на параметри робочого процесу під час запуску. Показано, що при зміні технічного стану проточної частини газотурбінного двигуна на однакових частотах обертання ротора та час запуску спостерігається суттєва розбіжність значень комплексів динамічних параметрів, що ускладнює процес розпізнавання "образів" несправностей на даному перехідному режиміПосилання
Дмитриев С.А. Диагностирование проточной части газотурбинных двигателей на переходных режимах работы.-КдКМУГА, 1996.-120 с.
Добрянский Г.В., Мартьянова Т.С. Динамика авиационных ГТД. -М.: Машиностроение, 1989 -240 с.
Ахмедзянов А.М., Дубравский Н.Г., Тунаков А.П. Диагностика состояния ВРД по "термогазодинамическим параметрам ,-М.Машиностроение, 1983.-206с.
Сиротин Н.Н., Коровкин Ю.М. Техническая диагностика авиационных газотурбиных двигателей.-М. Машиностроение, 1979.-272с.
Downloads
Як цитувати
Кулик, Н. С., Моисеев, Б. М., Панин, В. В., & Ратынский, В. В. (2000). Дослідження процесу запуску одновального турбореактивного двигуна. Вісник Національного авіаційного університету, 7(3-4), 1–5. https://doi.org/10.18372/2306-1472.7.11253
Номер
Розділ
Аерокосмічні системи моніторінгу та керування
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).