Авіаційний шум як проблема охорони навколишнього середовища
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.1.11165Анотація
Одним із чинників негативного впливу авіації на навколишнє середовище є шум, що регламентується вимогами міжнародного стандарту - Додаток 16 (т. 1) ПСАО до Конвенції про міжнародну цивільну авіацію. Розглянуті аспекти впливу авіаційного шуму на природне середовище, що існує поза повітряним судном, та середовище, що утворюється всередині гермокабін повітряного судна. Здійснений аналіз утворення та оцінки впливу авіаційного шуму. Досліджені засоби зменшення авіаційного шумуПосилання
Авиационная акустика. Шум пассажирских самолетов и вертолетов на местности ffioд ред. А. Г. Мунина. - М.: Машиностроение, 1986. - 248 с.
Авиационная акустика. Шум в салонах пассажирских самолетов Пoд ред.
А. Г. Мунина. - М.: Машиностроение, 1986. -264 с.
Квитка В.Е., Мельников Б.Н., Токарев В.И. Нормирование и снижение шума
самолетов и вертолетов. - К.: Вища шк., 1980. - 208 с.
Квитка В.Е, Мельнииков Б.Н., Токарев В.И. Гражданская авиация и охрана
окружающей среды. -К.: Вища шк., 1984. - 136 с.
Токарев В.И., Запорожец А.И., Страхолес В.А. Снижение шума при эксплуатации пассажирских самолетов. - К.: Техника, 1990. - 127 с.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).