Визначення часу осушення дренажного шару аеродромного покриття
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.1.10998Анотація
З метою подальшого вдосконалення нормативної бази проектування аеродромних покриттів у напрямку підвищення ефективності їх функціонування розглянуто задачу визначення часу осушення дренажного шару аеродромних покриттів, його потужності і гідравлічного ухилу з отриманням найбільш економічних результатів. Наведено результати рішення задачі, які можуть бути використані як при обгрунтуванні удосконалення норм проектування аеродромних покриттів, так і при конкретних гідрогеологічних розрахунках дренажних покриттів з підвищеною ефективністю дренування поверхневих і підземних водПосилання
Drainage of highway and airfield pavements by Harry R. Cedergren. New York, A Wiley-Interscience Publication, 1981.-280 p.
СНиП 2.05.08-85. Аеродромьі / Госстрой CCCP.-M.: ЦИТП Госстроя СССР, 1985.-59с.
Соколов Ю.Д. Про безнапірний приплив ґрунтових вод до дренажної галереї при похилій лінії водоупору. // ДАН УРСР - № 5. - 1952, - с. 370-376.
Соколов Ю.Д Про безнапірний приплив ґрунтових вод до дренажної галереї при похилій лінії водоупору (Друга фаза нестаціонарного руху), // ДАН УРСР. - № 1. - 1953. - с. 3-5.
Тулаев А.Я. Осушение земляного полотна городских дорог. - М.: Стройиздат, 1983. - 132с
Downloads
Як цитувати
Ципріанович, І. В., & Баришпол, А. І. (1998). Визначення часу осушення дренажного шару аеродромного покриття. Вісник Національного авіаційного університету, 1(1), 381–384. https://doi.org/10.18372/2306-1472.1.10998
Номер
Розділ
Хімічні технології, хімотологія
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).