Хімія присадок до змащувальних масел
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.1.10996Анотація
Викладено теоретичні основи високоефективних присадок до моторних масел, створені на цій базі сучасні конкурентоздібні моторні масла і організовано серійне вітчизняне виробництво для швидкохідних високофорсованих транспортних двигунів. Запропоновані конструктивні і системні методи аналізу цих присадок і їх експлуатаційних властивостей, викладені теоретичні основи методів синтезу металоорганічних присадок, висока ефективність яких обгрунтована теоретично і підтверджена практичноПосилання
Габсатарова С.А., Главати О.Л., Рабинович И.Л. и др. Оценка стабильности коллоидной дисперсии высокощелочных присадок // Нефтепереработка и нефтехимия. -К.: Наук.думка, 1974. - Вып. И. - С. 7-10.
Главати О.Л. Коллоидно-химические основы технологии детергентно-диспергирующих присадок к маслам: Автореф. Дис...докт.техн.наук. - К.: 1987, - С. 350-360.
Отчеты ХКБД № 4092-4095 по результатам стендових и експлуатационных испытаний масла Галол М-4042 ТД - Харьков - 1997.
Downloads
Як цитувати
Баранський, К. І., & Усаченко, С. М. (1998). Хімія присадок до змащувальних масел. Вісник Національного авіаційного університету, 1(1), 372–377. https://doi.org/10.18372/2306-1472.1.10996
Номер
Розділ
Хімічні технології, хімотологія
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).