Оцінка ефективності горіння хімічних палив
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.1.10994Анотація
Обгрунтовується використання як критерія ефективності горіння хімічних палив, особово тих, що пройшли будь-яку обробку, відносного приросту коефіцієнта виділення тепла, визначаємого через приріст температури газів при згоранні еталонного та обробленого палива в двох геометрично подібних камерах згорання при однакових умовахПосилання
Теория и расчет воздушно-реактивных двигателей./Под ред. С.М.Шляхтенко: Учеб. 1ля вузов. - 2-е изд., перераб. и доп. - М. Машиностроение, 1987. - 568 с.
Гуреев A.A., Серегин E.H., Агеев B.C. Квалификационные методы испытаний нефтяных топлив - М.: Химия, 1984. - 200 с.
Ильичев Я.Т. Термодинамический расчет воздушно-реактивных двигателей.-М.: Труды ЦИАМ,- № 677, 1975.
Нечаев Ю.Н., Федоров P.M., Говоров А.Н. Теория авиационных двигателей.-М.: ВВИА им. Н.Е.Жуковского, 1972.
Черкез А.Я. Инженерные расчеты газотурбинных двигателей методом малых отклонений.-М.: Машиностроение, 1975. - 379 с.
Преображенский В.П. Теплотехнические измерения и приборьг - 3-изд., перераб. И доп.- М.: Энергия, 1978. - 704 с.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).