Дослідження процесів переносу в рідинах, їх сумішах та щільних багатофазних і біологічних середовищах
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.1.10992Анотація
Приведено теорію процесів переносу у щільних середовищах із врахуванням одночастинкових та багаточастинкових рухів. Наведений закон подібності для нерівноважних та рівноважних характеристик середовища. Вивчаються характеристики турбулентних течійПосилання
Азнакаєв Е.Г. Явления переноса в плотных однокомпонентних системах. Простые криогенные жидкости //Фізика низьких температур, 1979. - Т.5. - №10. - С. 1200 - 1211.
Азнакаєв Е.Г. Коэффициенты переноса плотных сред //Доповіді АН УССР. Сер. Фіз.-мат. наук. 1983. - №2. -С. 44-47.
Азнакаєв Е.Г. Расчет равновесных и неравновесных свойств газов, жидкостей и их смесей //Біоніка, 1988. - №22. - С. 50-55.
Азнакаєв Е.Г. Процессы переноса в многокомпонентных смесях газов и жидкостей //Журнал прикл. мех. та технічної фізики, 1989. - №12. - С. 12.
Азнакаєв Е.Г. Гидродинамика многофазных систем // Біоніка, 1984. - № 18. - С. 22-24.
Азнакаєв Е.Г. Статистическая механика дисперсных сред//Біоніка, 1984. -№18. - С. 18-22.
Азнакаєв Е.Г., Козлов Л.Ф. Процессы переноса в турбулентных средах умеренной плотности//Біоніка, 1987. - №21. - С. 1-23.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).