Редукція кутових членів граничних інтегральних рівнянь згину тонких плит
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.1.10980Анотація
Розглянуто проблему кутових точок і кутових неінтегральних членів при чисельному розв’язанні граничних інтегральних рівнянь згину тонких плит. Запропоновано перетворення цих членів на основі умови неперервності повного моменту у кутовій ТОЧЦІ яке дозволяє звести додаткові члени до поправок основних коефіцієнтів. Співвідношення виведені для лінійної розривної апроксимації щільностей потенціалівПосилання
Тимошенко С.П., Войновський-Кригер С. Пластинки и оболочки. - M.: Наука, .1966. - 635 с.
Верюжский Ю. В. Численные методы потенциала в некоторых задачах прикладной механики. - К.: Вища шк., 1978> С. 84
Бродовий В. Л. Бігармонічні потенціали з неінтегральними моментними членами, II Матеріали VII Міжнародної Наукової Конференції ім. акад. M. Кравчука. - К. : НТУ "КІЛ" 1998,-С. 67.
Downloads
Як цитувати
Бродовий, В. Л. (1998). Редукція кутових членів граничних інтегральних рівнянь згину тонких плит. Вісник Національного авіаційного університету, 1(1), 288–290. https://doi.org/10.18372/2306-1472.1.10980
Номер
Розділ
Інформаційні технології
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).