Моделювання систем графами
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.1.10977Анотація
На базі теоретико-множинної моделі системи обгрунтовано концепцію моделювання систем графами, визначено поняття моделюючого і узагальненого графів як основи будування баз даних і знань інтегрованих автоматизованих інтелектуальних систем обробки і керуванняПосилання
Т. Кениг, Е. Блекуэм. Теория электромеханических систем. - М.-Л: Энергия, 1965. -
с.
Денисов А.А. Основы теории информационных сетей. - JL: Изд-во Ленинградского политехнического ин-та, 1977,- С. 48.
Волков А. А. Моделирующие графы сложных сетевых систем управления// Кибернетика и автоматическое управление. - К.: ИК АН УССР, 1969. - С. 3-11.
Месарович М., Такахара Я. Общая теория систем: математические основы. - М.: Мир, 1977.-311с.
Волков А.А. Системный анализ, исследование операций и моделирование: Учебно-методическое пособ. - К. КМУГА, 1998. - С. 64.
Downloads
Як цитувати
Волков A. A. (1998). Моделювання систем графами. Вісник Національного авіаційного університету, 1(1), 268–274. https://doi.org/10.18372/2306-1472.1.10977
Номер
Розділ
Інформаційні технології
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).