Механічна характеристика асинхронного гиродвигуна при мінімізації часу його разгону та обмежуванні току
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.1.10961Анотація
Одержано загальне аналітичне співвідношення, що визначає найбільші можливі значення електромагнітного моменту, який здібний розвинути асинхронний короткозамкнений двигун під час розгону при обмеженні току та амплітудно-частотному керуванні пуском. Наведені закономірності регулювання напруги та частоти при мінімізації часу розгону одного із сучасних гіропристроїв з асинхронним двигуном та інші залежності та даніПосилання
Повстенъ В,А, Регулируемый частотный пуск асинхронных гиродвигателей при наличии ограничения по току //Регулируемые асинхронные двигатели: Сб. науч, тр. - К: Изд. Ин-та электродинамики HAH Украины, 1996,- С. 150-153.
Костенко М.П., Пиотровский JIM. Электрические машины.-Ч.2.-Л.:Энергя,1973 - 648 с.
Повстенъ В.А., Макаров И.Е. Определение оптимальной степени насыщения магнитной системы асинхронного гиродвигателя при минимизации времени его пуска //Регулируемые асинхронные двигатели: Сб.науч.тр,- К.: Изд. Ин-та электродинамики HAH Украины, 1997. - С. 108-111.
Downloads
Як цитувати
Повстень, В. А., Макаров, И. Е., & Аузеллаг, Д. (1998). Механічна характеристика асинхронного гиродвигуна при мінімізації часу його разгону та обмежуванні току. Вісник Національного авіаційного університету, 1(1), 200–204. https://doi.org/10.18372/2306-1472.1.10961
Номер
Розділ
Сучасні авіаційно-космічні технології
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).