Оцінка часу затримки пакетів у високошвидкісних комп’ютерних мережах
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.1.10959Анотація
Розглянуто один з етапів аналізу високошвидкісних комп’ютерних мереж - оцінка часу затримки передавання кадрів даних. Передавальне середовище виступає як мережа маршрутизаторів. Подано і обгрунтовано стохастичну модель оцінки часу затримки в мережі передавання даних, яка в порівнянні з відносними моделями дозволяє повніше враховувати взаємний вплив інформаційних потоків. Одержані аналітичні залежності можуть бути використані для підвищення ефективності керування навантаженням в комп’ютерних мережахПосилання
Шварц М. Сети связи: протоколы, моделирование и анализ/ Пер. с англ. - М. : Наука, 1992.438 с.
Debasis Mitra. Asymptotically Optimal Design of Cougestion Control for High Speed Data Networks// ШЕЕ Transactions on communications. -Vdl.40. №2,- February 1992.
Hong-Ky Min. Performince of end-to-end flow control in LAN/WAN interconnection.// ШЕЕ TRANSACTIONS on communications-Vol.17. - №5,- May 1994.
Downloads
Як цитувати
Махмуд Малик, А.-А., & Балашов, А. Ю. (1998). Оцінка часу затримки пакетів у високошвидкісних комп’ютерних мережах. Вісник Національного авіаційного університету, 1(1), 194–196. https://doi.org/10.18372/2306-1472.1.10959
Номер
Розділ
Сучасні авіаційно-космічні технології
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).