ПАЛИВНІ ЕЛЕМЕНТИ ЯК ЕФЕКТИВНІ ЗАСОБИ ВИКОРИСТАННЯ ХІМІЧНИХ ЕНЕРГОНОСІЇВ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.21.1040Анотація
Розглянуто літературні джерела щодо застосування паливних елементів і можливість використання їх як самостійних ефективних генераторів електричної енергії, зокрема, в космічній техніці. Показано, що найбільш перспективний шлях їх розвитку полягає через створення гібридних енергетичних систем.
Посилання
Антропов Л.И. Теоретическая электрохи-мия. –М.: Высш. шк., 1975. – 568 с.
Коровин Н.В. Электрохимическая энергети-ка. – М.: Энергоатомиздат, 1991. – 263 с.
Macchi E. Campanari. S. Potential developments for gas microturbines. Hybrid cycles and trigeneration // Cogeneration and on-site power production. – 2001. – Vol. 2, issue 2. – P. 41–49.
Cаmpanari S. Thermodynamic analysis of parametric analysis of tubur SOFC module // Journal of Power Sources. – 2000. – Vol. 92. – P. 26–34.
Smits D. Large utilities tem solid oxide sys-tems. Modern Power System. Germany Supplement. – 2000. – P. 27–30.
Broun R.J., Gaggioli R.A., Dunbar W.R. Iprovements of a molten carbonate Fuel cell power plant via energy analysis // ASME Journal of Energy Resources Technology. – 1999. – Vol. 121. – P. 277 – 285.
Barker T. Technologies converge : fuel cell meets gas turbine//Turbomachinery international. – 2000. – № 1. – P. 20–23.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).