ПУСКОВІ ЗНОШУВАННЯ ПРИ ВИКОРИСТАННІ СИНТЕТИЧНИХ МАСЕЛ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.21.1026Анотація
Розглянуто особливості механізму мастильної дії для синтетичних масел. Наведено результати досліджень пускових зношувань контактних поверхонь у середовищі синтетичних масел. Виконано порівняння пускових зношувань при використанні синтетичних і мінеральних масел. Визначено критеріальні оцінки взаємозв’язку якості мастильного процесу з трибологічними властивостями трибосполучення.
Посилання
Микулин Ю.В. Смазка и износ двигателя при пусковом режиме в условиях положительных и отрицательных температур воздуха // Энергомашиностроение. – 1969. – №1. – С. 9–14.
Микулин Ю.В., Карницкий В.В., Энглин Б.А. Пуск холодных двигателей при низкой температуре. – М.: Машиностроение, 1971. – 184 с.
Семенидо Е.Г., Шарапов В.И. Масла нового способа производства и влияние их на износы двигателей // Тр. 3-й Всесоюз. науч. -техн. конф. по трению и износу в машинах. – М.: АН СССР, 1960. – Т. 3. – С.39–44.
Ребиндер П.А. Влияние активных смазочно-охлаждающих жидкостей на качество поверхности при обработке металлов. – М.: АН СССР, 1946. – 31 с.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).