РОЗПОДІЛ ТЕМПЕРАТУРИ В СТІЧНІЙ ПО ОБЕРТОВОМУ АДІАБАТНОМУ ДИСКУ ПЛІВЦІ ОХЛОДЖУВАЧА ПРИ КОНДЕНСАЦІЇ НА НІЙ ЧИСТОЇ ПАРИ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.20.1008Анотація
Наведено результати теоретичного і експериментального дослідження нагрівання стічної по обертовому адіабатному диску плівки охолоджувача при конденсації на ній чистої пари. Експериментально підтверджено фізичну модель її нагрівання. Розглянуто методику інженерного розрахунку відцентрового контактного конденсатора.
Посилання
Каваниси К., Накахара Т., Уэя К. Конденсация пара на вертикально стекающей пленке переохлажденной воды / Пер.с яп. // Мицибуси дзюко гихо. – 1973. – Т. 10, № 4. – С. 457–464.
Sparrow E.M., Gregg J.L. A theory of rotating condensation// J.Heat Transfer. Trans ASME. – 1959. – № 5. – Р. 113–120.
Гухман А.А. Применение теории подобия к исследованию процессов тепло- и массообме-на. –М.: Высш. шк., 1967. – 304 с.
Кейс В.М. Конвективный тепло- и массооб-мен. – М.: Энергия, 1972. – 446 с.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).