ADFS автентификація в інфраструктурі хмарних сервісів
DOI:
https://doi.org/10.18372/2410-7840.16.7535Ключові слова:
служби федерацій Active Directory, автентифікація, хмарні обчисленняАнотація
В наш час застосування хмарних обчислень набуває все більшого значення. Головна особливість хмарних обчислень – надання послуг віддалено, в необхідному обсязі та в необхідний час, з гнучкою системою керування. Однак, використання хмарних обчислень породжує нові загрози інформаційної безпеки, а також вимагає переосмислення традиційних загроз для мережної інфраструктури. Одне з ключових завдань безпеки – автентифікація також вимагає нового підхо-ду. У статті розглянуті питання забезпечення безпеки хмарної інфраструктури і, зокрема, використання служб федерацій Active Directory для автентифікації.Посилання
. Dan Holme, Nelson Ruest, Danielle Ruest, and Jason Kellington.MCTS Self-Paced Training Kit (Exam 70-640): Configuring Windows Server® 2008 Active Directory® (2nd Edition)/ Microsoft Press, 2011.- 1040 p. ISBN-10:0-7356-5193-0, ISBN-13:978-0-7356-5193-7.
. Peter M. Mell, Timothy Grance. «The NIST Definition of Cloud Computing.» Techincal Report SP 800-145. National Institute of Standards & Technology, Gaithersburg, MD, United States 2011
. Active Directory Federation Services (ADFS) / TechNet Library [Электронный ресурс]. – Режим доступа: http://technet.microsoft.com/en-us/ library/cc736690(v=ws.10).aspx
. Cloud computing / Wikipedia, the free Encyclopedia [Электронный ресурс]. – Режим доступа: http://en.wikipedia.org/wiki/Cloud_computing.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).