Гарантування стійкості функціонування спеціального програмного забезпечення за допомогою методу «паролів»
DOI:
https://doi.org/10.18372/2410-7840.10.5495Анотація
В даній статті проводиться опис "методу паролів", як засобу підвищення стійкості функціонування спеціального програмного забезпечення.
Посилання
Сбитнев A.И. Структурные методы проектирования математического обеспечения АСУ TП// Модели и алгоритмы автоматизированных систем в промышленности. - К.: ИК АН УССР, 1982.-С. 3-9.
Ленков C.B., Вишнівський В.В., Перегудов Д.О., Толюпа C.B. Методика розрахунку часу затримки інформації управління в мережах при випадковому потоці повідомлень // Вісник державного університету інформаційно-комунікаційних технологій. - К., 2007 - №>5(4). - С. 10-18.
Грищак О.М. Пропозиції до перспективної структури підрозділу, що розробляє спеціальне програмне забезпечення воєнного призначення // Збірник наукових праць Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка. - К.,, 2007. - № 8. - С.61 -66.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).