Варіант моделі загасання широкосмугового сигналу в радіолінії при розрахунку захищеності локальної мережі зв'язку.
DOI:
https://doi.org/10.18372/2410-7840.10.5494Анотація
В роботі для підвищення точності прогнозування захищеності локальних мереж зв'язку запропонована вдосконалена модель загасання іпирокосмугового сигналу в багатопроменевих радіоканалах.
Посилання
Бернард Скляр. Цифровая связь. Теоретические основы и практическое применение, 2- е издание: Пер. с англ. - М.: Издательский дом «Вильяме», 2003. - 1104 с.
Никольский В.В. Электродинамика и распространение радиоволн. Учебное пособие. - М.: Изд-во «Наука», 1973. - 607 с.
EURO-COST 231TD (91)73. Urban transmission loss models for mobile radio in the 900 and 1800 MHz bands. - The Hague, September, 1991.
Hata M. Empirical formula for propagation loss in land mobile radio service / IEEE Trans. 1980. - VT-29, №3. - P. 317-325.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Статті
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).