Новий спосіб і алгоритм ідентифікації користувача персонального компьютера по клавіатурному почерку
DOI:
https://doi.org/10.18372/2410-7840.11.5376Анотація
Новий спосіб і алгоритм ідентифікації користувача персонального компьютера по клавіатурному почерку
Посилання
Тумоян Е.П. Биометрическая аутентификация мобильных пользователей// Информационное противодействие угрозам терроризма: Научно-информационный журнал.-2005, №5.-с.79-91.
Широчин В.П., Кулик A.B., Марченко В.В. Динамическая аутентификация на основе анализа клавиатурного почерка// Официальный сайт Донецкого Национального технического универ- ситета (http://donntu.edu.ua/2002/fvti/aslamov/files/bio_autentification.htm).
Гайша О. О. Аналіз можливих методів ідентифікації особи в системах дистанційної освіти//Методологічні засади дистанційного дистанційного навчання: Матер, міжн. наук.-техн. конф. - Дніпропетрівськ: ДНУ, 2005.-е.16-19.
Гелъфанд И.И., Граев М.И., Пятецкий-Шапиро И.И Теория представлений и автоморфные функции / М.:"Наука", Гл. ред ФМЛ. — 1966. — 512 с.
Тихонов А.Н., Арсенин В.Я. Методы решения некорректных задач. Гл. ред. ФМЛ, Наука, М., 1974.-223с.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).