Характеристика небезпечних відмов засобів, що реалізують стеганографічні методи перетворення інформації
DOI:
https://doi.org/10.18372/2410-7840.11.5374Анотація
Характеристика небезпечних відмов засобів, що реалізують стеганографічні методи перетворення інформації
Посилання
Липаев В.В., Технологические процессы и стандарты обеспечения функциональной безопасности в жизненном цикле программных средств, Информационный бюллетень "Jet Info 08(35)/2004", www.jetinfo.ru
Гулак Г.M. Оцінка ризиків у ході проведення інженерного аналізу безпеки стеганографічних систем/ Защита информации: сборник научных трудов - Киев, НАУ, 2008. С.259- 264
ГОСТ 27.002-89. Надежность в технике. Основные понятия. Термины и определения. - М.: Издательство стандартов, 1989. -37с.
ДСТУ 3524-97 (ГОСТ 27.205-97). Надійність техніки. Проектна оцінка надійності систем з урахуванням технічного і програмного забезпечення та оперативного персоналу. Основні положення. - К.: Держстандарт України, 1999. -21с.
Иванов М.А. Криптографические методы защиты информации в системах и сетях. - М.: КУДИЦ-ОБРАЗ, 2001. -368с.
Цифровая стеганография / Грибунин В.Г., Оков И.Н., Туринцев И.В. - М.: СОЛОН- Пресс, 2002, -272с.
Основы компьютерной стеганографии: Учеб. Пособие для вузов/ Аграновский A.B., Девянин П.Н., Хади P.A., Черемушкин A.B. - М.: Радио и связь, 2003. - 152с.: ил.
Методы и средства защиты информации, В 2-х томах/ Ленков C.B., Перегудов Д.А., Хорошко В.А., Под ред. В.А. Хорошко. - К.: Арий, 2008. - Том П. Информационная безопасность. -344с., ил.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).