Аналіз методів та засобів захисту мережі електроживле¬ння від витоку інформації за допомогою шумоподавляючих захисних фільтрів
DOI:
https://doi.org/10.18372/2410-7840.9.5064Анотація
У статті розглядаються проблеми захисту інформації від витоку колами електроживлення через канали ПЕМВН. Виконано аналітичний огляд МПЗФ вітчизняного та закордонного виробництва згідно сучасних вимог стосовно ЕМС та захисту від ПЕМВН. Представлені результати досліджень МПЗФ на індуктивних елементах.
Посилання
Хореев A.A. Способы и средства защиты информации. -М,, 1998 г.
ДСТУ 3639-97 Совместимость технических средств электромагнитная. Помехоподавляющие фильтры. Общие технические условия. - Киев: Госстандарт Украины. -
Крейдич E.H. Помехи в сети электропитания//Научно-практический сборник «Информационная безопасность офиса», В.1, 2003. -С. 64-67
Бландова Е.С. Выбор сетевых помехоподавляющих фильтров// Специальная техника№2, -2001. -С. 45-48.
Подавление электромагнитных помех в цепях электропитания / Под ред. Г.С. Векслера. - Киев: Техника, 1990. - 167 с.
ГОСТ 25861-83 Машины вычислительные и системы обработки данных. Требования электрической и механической безопасности и методы испытаний. - М.: Изд-во стандартов. - 1983.
Бландова Е.С. Помехоподавляющие изделия, рекомендации по выбору и применению// Специальная техника №1, 2001г., с. 36-42
ЕМСБІ Як захистити свої секрети в 10 разів надійніше // Бизнес и безопасность, №1, 2004. -С.45,
Устройства защиты информации по сети электропитания. ООО «Стратегия безопасности», http://www. shchel.ru/content/guard/elnet.
ГОСТ 13661-92 Элементы и фильтры для подавления индустриальных радиопомех. Методы измерения вносимого затухания. - М.: Изд-во стандартов. — 1992.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).