Застосування семантичного аналізу вмісту електронних листів в системах розпізнавання спаму
DOI:
https://doi.org/10.18372/2410-7840.8.4986Анотація
Розроблена методика розпізнавання спаму, основою якої є співставлення змісту класифікуємого електронного листа з тематикою спаму та інтересами користувача електронної пошти. Методикою передбачено використання методів реферування при отриманні змістовного навантаження, а також співставлення результатів реферування за допомогою ймовірностної нейронної мережі.
Посилання
Цветков В.Я. Булгаков C.B. Спам и некоторые методы борьбы с ним. - http://vio.fio.ru.
Карташов И. Революционный метод борьбы со спамом. - http://www.computerra.ru
Спам 2004: аналитический отчет. - http://www.ashmanov.com.
Заболеева-Зотова A.B. Естественный язык в автоматизированных системах. Семантический анализ текстов: Монография / ВолгГТУ . - Волгоград, 2002. - 228 с.
Ермаков А.Е. Эксплицирование элементов смысла текста средствами синтаксического анализа-синтеза. Компьютерная лингвистика и интеллектуальные технологии: труды Международной конференции Диалог'2003. - М.: Наука, 2003.
Дударь З.В., Шуклин Д.Е. Семантическая нейронная сеть, как формальный язык описания и обработки смысла текстов на естественном языке. - Радиоэлектроника и информатика. - X.: Изд-во ХТУРЭ, 2000. - №3. С. 72-76.
Каллан Р. Основные концепции нейронных сетей. : Пер. с англ. - М.: Вильяме, - 2003.-288 с.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).