Структурна живучість та інформаційна безпека телекомунікаційних мереж
DOI:
https://doi.org/10.18372/2410-7840.8.4979Анотація
Аналізується структурна живучість телекомунікаційних мереж як критична властивість інформаційно-телекомунікаційних мереж, оцінюється структурна надійність телекомунікаційних мереж, вирішується задача вибору топології телекомунікаційних мереж за критерієм структурної надійності.
Посилання
Горицкий В.М., Павлов И.Н Оценка вероятности безотказной работы комплексной системы защиты информации // Зв'язок, 2005. -№ 5. - С. 50-56.
Додонов А.Г., Кузнецова M.Г., Горбачик Е.С. Введение в теорию живучести вычислительных систем. - К.: Наук. Думка, 1990. - 184 с.
Романов O.I., Лівенцев С.П., Павлов I.М. Методика оцінювання надійності комплексних систем захисту інформації у спеціальних телекомунікаційних системах // Зв'язок, 2005. - № 2. - С. 36-38.
Рижаков В.А., Сакович Л.М. Кількісне оцінювання структурної надійності систем зв'язку // Зв'язок, 2004. - № 4. - С. 53-57.
Леваков А. Анатомия информационной безопасности США. Jet Info online №6(109). -2002. http://daily.sec.ru/dailypblshow.cfm?rid=9&pid=5503&pos= =13&stp= 10.
Леваков A. В интересах внутренней безопасности США. Jet Info Специальный выпуск. 2004. - С. 36. http://www.jetinfo.ru.
Богуш В.М., Юдін O.K. Інформаційна безпека держави. - К.: МК-Прес, 2005. - 432 с.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).