Підвищення швидкості виконання симетричних криптографічних алгоритмів при їхній програмній реалізації
DOI:
https://doi.org/10.18372/2410-7840.8.4968Анотація
В статті розглянуті особливості симетричних алгоритмів шифрування, загальна структура блочних шифрів, а також особливості програмної та апаратної реалізацій. Авторами приведені основні можливості методики, що дозволяють оптимізувати програмну реалізацію симетричних алгоритмів шифрування.
Посилання
Корченко А.Г. Несанкционированный доступ к компьютерным системам и методы защиты. Учебное пособие. Киев: КМУГА, 1998. -116 с.
Новосельский А. Алгоритмы шифрования//Компьютеры+Программы.- 1996. - №5. -С. 70-71.
ГОСТ 28147-89 Системы обработки информации. Защита криптографическая. Алгоритм криптографического преобразования. Введ. 01.07.90.
Игнатенко Ю.И. Как сделать так, чтобы...? // Мир ПК. - 1994. - №8. - С. 52-54.
Спесивцев А. В., Вегнер В.А. Защита информации в персональных ЭВМ. -М.: Радио и связь, 1992,- 192 с.
Винокуров А. «ГОСТ не прост, а очень прост». -М.: «Монитор», 1995, -№1, с. 60-73. 7.Абель Питер. Язык ассемблера для IBM PC и программирования. -М.: Высшая школа, 1992. - 192 с.
Мешков А.В„ Тихомиров Ю.В. Visual С++ и MFC. -СПб.: БХВ-Петербург, 2003. -1040 с.
RSA Laboratories' Frequently Asked Questions About Today's Cryptography, v4.0
http://www.ancud.ru/catalog/crypton.htm (Устройства криптографической защиты данных (УКЗД) серии КРИПТОН.)
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).