Класифікація сучасних економічних ризиків
DOI:
https://doi.org/10.18372/2410-7840.8.4955Анотація
Структуризация предприятий сильно различается в зависимости от их отраслевой принадлежности, размеров, типов Производства и управления. Даже в рамках одной отрасли данный группировочный признак осложнил бы сопоставление рисков по различным предприятиям В статте рассмотрен фактор-носитель риска «труд», который можно квалиффицировать по группам, и другим признакам.Такое деление средств труда на группы облегчает определение возможности и вероятности возникновения внутреннего риска предприятия и дают возможность значительно упростить дальнейший анализ предприятия и сократить затраты времени и средства для проведения и обоснования управленческих решений.
Посилання
К.В. Балдин. Риск-менеджмент. Учебное пособие. Москва:Эксмо, 2006 - 364с.
Кочевская И.А. Общие методы количественной оценки информационных рисков в абсолютном выражении.
Широчин В.П, Мухин В.Е., Крамар Д.И. Анализ рисков в задачах мониторинга безопасности компьютерных систем и сетей // «Захист інформації» № 1 (14) 2003р.
Машина Н.I. Економічний ризик і методи його вимірювання: Навчальний посібник. Київ: Центр навчальної літератури, 2003. - 188с.
Глівенко C.B., Лапін C.B., Павленко О.О. та ін. Іформаційні системи в менеджменті: Навчальник посібник. - Суми:ВТД «Університетська книга», 2005. - 407с.
О.В.Матвієнко, М.Н.ІДивін. Основи менеджменту інформаційних систем.:Київ, 2005.-
с.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).