Метод оцінки стійкості сгеганографічних алгоритмів до збурюючих перетворень
DOI:
https://doi.org/10.18372/2410-7840.8.4943Анотація
В роботі обґрунтовується достатня умова нечутливості задачі отримання стеганографічного перетворення зображення. Пропонується новий метод організації пересилання та декодування прихованої інформації.
Посилання
Хорошко В.А., Чекатков А.А. Методы и средства защиты информации.- К.: Юниор, 2003. - 501 с.
Бахвалов Н.С. Численные методы.-М.: Наука, 1975. - 632 с.
Фихтентольц Г.М. Курс дифференциального и интегрального исчисления. Том 1,- М.: Наука, 1969.-608 с.
Деммель Дж. Вычислительная линейная алгебра. - М.: Мир, 2001.-430 с.
Ланкастер П. Теория матриц. - М.: Наука, 1978.-280 с.
N.J.Higham. A survey of condition number estimation for triangular matrices.// SIAM Rev., №29, 1987,-P. 575-596.
Писсанецки С. Технология разреженных матриц. - M.: Мир, 1988.-411 с.
Джордж А., Лю Дж. Численное решение больших разреженных систем уравнений. - М.: Мир, 1984,- 333 с.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).