Безпека програмного забезпечення, створеного з використанням технологій COM, DCOM, СОМ+
DOI:
https://doi.org/10.18372/2410-7840.8.4906Анотація
Проведена комплексна оцінка безпеки програмного забезпечення , створеного на базі сімейства технологій COM, DCOM, СОМ+. Сформовано висновок про те, що основними недоліками вказаних технологій є: відсутність комплексного підходу до забезпечення доступності даних, потенційна наявність не документованих можливостей серверу, відсутність вбудованих механізмів чіткого розподілу прав адміністраторів.
Посилання
Браіловський М.М., Лазарев ГЛ., Дорошко В.О. Захист інформації у банківській діяльності. - К.; ТОВ "ПоліграфКонсалтинг", 2004.-216 с.
Герасименко В. А. Основы защиты информации. - М.: Изд-во «Инкомбук», 1997.- 537 с.
Грельсен Э. Модель СОМ и применение ATL 3.0: Пер. с англ. — СПб.: BHV — Санкт-Петербург, 2000. — 928 с.
Мелкумян К.В. СОМ как средство для реализации достоверной вычислительной базы. Защита информации Сб.н.лр. К Киевский международный университет гражданской авиации 1999 с. 104-106
Оберг Р. Технология СОМ+. Основы и программироваие. - М.: Изд. "Вильяме", 2001. -480 с.
Хильер С. Создание приложений СОМ+ в среде Visual Basic. Руководство разработчика. М.: Изд. "Вильяме", 2001. - 416 с.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).