Сведение нелинейного взаимнооднозначного преобразования в нолях Галуа к системе алгебраических уравнений для решения задачи рандомизации сообщений
DOI:
https://doi.org/10.18372/2410-7840.8.4904Анотація
Аналізується та розглядається підвищення криптостійкості систем, які використовують блокові шифри, з попередній рандомізацією повідомлення.
Посилання
Алексейчук А.Н., Васюков И.Н., Корнейко А.В. Метод построения и теоретико-информационный анализ стойкости рандомизированных криптосистем с секретным ключом. // Збірник наукових праць ІПМЕ HAH України. - 2003. - Вип.22. - С. 65-73
Андерсон Д.А. Дискретная математика и комбинаторика: Пер.с англ. - М.: Издательский дом «Вильяме», 2003. - 960 с.
Касперски К. Полиномиальная арифметика и поля Галуа или информация воскресшая из пепла // «Системный администратор». - 2003, № 10. - С. 84-90.
Фильчаков II.Ф. Справочник по высшей математике,- К.: «Наукова думка», 1972.-743 с.
Лоусон Ч., Хенсон Р. Численное решение задач метода наименьших квадратов: ІТер.с англ. - М.: «Наука», 1986. - 232 с.
Шнайер Б. Прикладная криптография, - М.: Изд-во ТРИУМФ, 2002. - 816 с.
Бахвалов Н.С., Жидков Н.П., Кобельков Г.М. Численные методы. - М.: «Наука», 1987. - 600 с.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).