Основні положення концепції інформаційної безпеки телекомунікаційних мереж загального користування
DOI:
https://doi.org/10.18372/2410-7840.8.4902Анотація
Наведен аналіз загальної концепції інформаційної безпеки телекомунікаційних мереж, а також, розглядаються загрози та порушники інформаційної безпеки, основні напрями роботи та задачі по забеспеченню інформаційної безпеки.
Посилання
Тардаскін М.Ф., Кононович В.Г., Вараксін О.О., Тардаскіна Т.М. Механізми забезпечення інформаційної безпеки телекомунікаційних мереж загального користування // Зв'язок.-2005.-№7-8.-С. 30-35.
Закон України «Про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах» в редакції від 31 травня 2005 року, № 2599-IV.
"Концепція технічного захисту інформації в галузі зв'язку України", від 24.09.1999 р.
Леваков А. Анатомия информационной безопасности США. Jet Info online #6(109),
, http://daily.sec.ru/dailvpblshow.cfm?rid=9&pid=5503&pos=13&stp=10. - C. 74.
Ліцензійні умови провадження діяльності у сфері телекомунікацій з надання послуг фіксованого міжнародного міжміського, місцевого зв'язку з правом технічного обслуговування та експлуатації телекомунікаційних мереж і надання в користування каналів електрозв'язку. Наказ Держкомзв'язку та інформатизації України від 17.06.2004 № 132. - С.25.
Ліцензійні умови провадження діяльності у сфері телекомунікацій з технічного обслуговування і експлуатації мереж ефірного теле- та радіомовлення та телемереж, надання в користування каналів електрозв'язку. Наказ Міністерства транспорту та зв'язку України від 10.11.200, №984.~ С.20.
ITU-T Recommendation Х.805. Security architecture for system providing end-to-end communications. - C. 28.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).