Особливості підготовки фахівців 13 інформаційної безпеки
DOI:
https://doi.org/10.18372/2410-7840.8.4901Анотація
Описуються особливості підготовки фахівців із інформаційної безпеки відповідно до вимог Болонської декларації.
Посилання
Закон України „Про державну таємницю".
Закон України „Про інформацію"
ДСТУ 3396.0-96 Т-ехнічний захист інформації. Основні положення.
Звіт відомостей, що становлять державну таємницю №52 від 01.03.2001р.
Постанова Кабінету Міністрів України від 8.10.1997 р. № 1126 „Концепція технічного захисту інформації в Україні".
Материалы VIII Международной научно-практической конференции «Безопасность информации в информационно-телекоммуникационных системах». К.: ДСТС ЗИ, 2005 г.
Богданов О.М., Додонов О.Г., Хорошко В.О. та інші. Проблеми становлення національьної системи підготовки кадрів в області інформаційної безпеки. / Захист інформації, № 2, 2001 р. - с. 66-71.
Бабак В.II., Козловський В.В., Хорошко В.О., Чирков Д.В. Деякі аспекти підготовки фахівців із захисту інформації в Україні // Захист інформації, № 4. 2001. - с.57-69.
Гловань С.М. Організація навчального процесу на курсах підвищення кваліфікації з інформаційної безпеки // Захист інформації, № 4, 2002. - с.71-76.
Кривуца В.Г., Гніденко М.П. Закономірність природнго розвитку людини в ході сучасного навчального процесу. // Вісник ДУІКТ, 2004, т.2, № 3. - с.176-181.
Кривуца В.Г., Козловський В.В., Хорошко В.О., Чирков Д.В. Підготовка фахівців із інформаційної безпеки у ДУІКТ // Матеріали II МНМК „Болонський процес: Трансформація навчального процесу у технологію навчання, К.: ДУІКТ, 2005. - с. 160-163
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).