Волс і моніторинг оптичних кабелів
DOI:
https://doi.org/10.18372/2410-7840.4.4598Анотація
Волс і моніторинг оптичних кабелів.Посилання
Хволес Е.А , Ходатай В.Г., Шмалько A.B. Волоконно-оптические линии связи и проблемы их надежности. - BKCC. Connect! 2000, №4.
Бакланов И.Г. Технологии измерений в современных телекоммуникациях. - М. :Изд. ЭКО-ТРЕНДЗ, с.13.
Иванов А.Б. Контроль соответствия в телекоммуникациях и связи. Часть 1. - М.: Сайрус Системе, 2000. -376 с.
Волоконно-оптическая техника; история, достижения, перспективы // Сб. статей под ред. Дмитриева С.А., Слепова H.H. - М.: Изд. Connect, 2000. -37б с.
Родомиров Л.,Хкопин Ю.Г., Иванов А.Б. Методы и оборудование удаленного тестирования ВОЛС. - Вестник связи, 1998, №5, с. 64-71.
Некрасов С. Е. Системы дистанционного мониторинга оптических кабелей. - Технологии и средства связи, 2000, №5, с. 28-32.
Информация с Web-cepbepa компании Hewlett-Packard, http://www.hp.com
Информация с Web-сёрвера компании Wavetek Vandel & Goltermann, http://www.fiberoptics.wwgsolutioris.com
Информация с Web-cepeepa компании EXFO, http://www.exfo.com
Информация с Web-cepeepa компании GN Nettest, http://www.gnnettest.com
Мир Связи Connect 3(60), 2001.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).