Методика оцінки ефективності систем з цифровими водяними знаками в рамках заданих обмежень
DOI:
https://doi.org/10.18372/2410-7840.4.4503Анотація
У статті на основі виконаного аналітичного огляду з розглянутої тематики пропонується методика оцінки ефективності системи з цифровими водяними знаками для заданих обмежень її побудови. Отримано аналітичні вираження, що дозволяють проводити кількісну оцінку при побудові реальних систем. У наступних публікаціях будуть приведені матеріали наступних досліджень.Посилання
S.Katzenbeisser, F.Petiticolas "Information Hiding", Artech Houselnc., 2000
P.Moulin, J.O'Sullivan, "Information Theoretic Analysis of Information Hiding", Proc. IEEE Symp. on IT' 1998
J.Linnartz, T.Klaker, G.Deprovere "Modeling the False Alarm and Missed Defection rate for Electronic Watermarks", Second Intern. Workshop, Ш98/LNCS, N1525, p.p.329-343
R.Sugihara, "Practical Capacity of Digital Watermarks", Forth Information Hiding Workshop, LNCS N, p.p.329-342
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Статті
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).