Про один підхід до криптографічного захисту інформації
DOI:
https://doi.org/10.18372/2410-7840.4.4502Анотація
У статті зроблений короткий аналіз застосовуваних методів шифрування інформації. На основі відомого DES стандарту розроблений і реалізований новий метод криптування, що має наступні переваги: збільшена довжина ключа до 256 біт, розмежований ступінь доступу до інформації, при незмінному паролі ключова послідовність автоматично змінюється щодня, зашифровка і розшифровка виконується одним модулем в одному напрямку, адміністративно зменшена імовірність несанкціонованого використання інформації.Посилання
Анин Б.Ю. Защита компьютерной информации. - СПб.: - Санкт- Петербург, 2000. - 384 с.
Герасименко В.А., Размахнин М.К., Родионов В В. Технические средства защиты информации // Зарубежная радиоэлектроника. 1989. № 12.
ГОСТ 28147-89. Системы обработки информации. Защита криптографическая. Алгоритмы криптографического преобразования.
Домарев В.В. Защита информации и безопасность компьютерных систем. - К.: Издательство "Диа-Софт", 1999. - 480 с.
Защита информации в персональных ЭВМ. / Спесивцев А.В., Вегнер В.А., Крутяков А.Ю. и др. -М.: Радио и связь, МП «Веста», 1992. - 192 с.
Сяо Д., Керр Д., Мэдник С. Защита ЭВМ: Пер. с англ. - М.: Мир, 1082. - 264 с.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Статті
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).