Використання сучасних криптоалгоритмов в програмних засобах захисту інформації
DOI:
https://doi.org/10.18372/2410-7840.4.4501Анотація
Розглянуто можливості найбільш популярних сучасних програмних засобів захисту інформації з використання криптоалгоритмов. Наведено причини ненадійності цих коштів, дані рекомендації для оптимального використання їх можливостей.Посилання
К. Шеннон "Теория связи в секретных системах". Москва: Иностранная Литература Л 963, с. 332 - 402.
W. Diffie, М.Е. Hellman "New directions in cryptography". IEEE Trans.Informat.Theory, Vol. IT-22, pp, 644-654, Nov. 1976
У. Диффи "Первые десять лет криптографии с открытым ключом " В кн.: Тематический выпуск " Защита информации ТИЙЭР , 1988 , № 5,с. 54-73.
К.Ю. Гундаръ., А.Ю. Гундарь, Д.А. Янншевский "Защита информации в компьютерных системах". Киев: Корнейчук. 2000
Use of a taxonomy of security faults. COAST Laboratory, Purdue University, Technical report TR-96-051.
Abbott R.,Chin J. Security analysis and enhancements of computer operating system. NBSIR 76-1041, National Bureau of Standarts, 1CST, April 1976.
Landwehr C, Bull A.,McDermott J A taxonometry of computer security flaws, with examples. Information Technology Division, code 5542, Naval research laboratory, Washington D.C., 20375-5337.
S.Leveson N, Turner C.S. An investigation of the Therac-25 accidents. UCI TR92-108, Inf. And Сотр. Sci. Dept.,of Cal-lrvine, Irvine, С A.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).