Запобігання витоку інформації по технічним каналах в персональних комп'ютерах
DOI:
https://doi.org/10.18372/2410-7840.4.4499Анотація
Мета даної статті - це спроба впорядкувати розуміння завдання забезпечення безпеки інформації, що циркулює в ПК, і допомогти замовнику, що набуває захищений ПК (у спеціальному виконанні), більш кваліфіковано орієнтуватися в інженерно-технічних аспектах проблеми.Посилання
Волеводз А.Г. Проект Европейской Конвенции о киберпреступности, «Конфидент» №5, №6, 2001г.
Гриняев С.Н. Национальная информационная стратегия как основа внешней и внутренней политики США в XXI веке, «Конфидент» №5, №6, 2001г.
www.pole.ru/spk.htm
Бурлаков Т.Н. «Безопасность работы на компьютере» М.: «Финансы и стастика» 1998г.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Статті
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).