Організація навчального процесу на курсах підвищення кваліфікації з інформаційної безпеки
DOI:
https://doi.org/10.18372/2410-7840.4.4443Анотація
Відображено основні форми (курси, семінар) при плануванні і проведенні підвищення кваліфікації фахівців з інформаційної безпеки. Наведен порядок планування навчання і підготовки плану занять, а також розглянуті як традиційні форми і методи педагогічного контролю засвоєння матеріалу слухачами так і застосування для контролю автоматизованої системи (тест професійної компетенції), та реферат як традиційну форму контролю при визначенні знань фахівців.Посилання
Про державну таємницю: Закон України від 21.09.99 № 1079-ХIV // Відомості Верховної Ради України. - 1999. - № 49. - Ст. 428.
Новий тлумачний словник української мови. У 4-х т. - К.; Аконіт.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Статті
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).