Коди змінної довжини в проблемі завадостійкості зв'язку
DOI:
https://doi.org/10.18372/2410-7840.5.4274Анотація
В статті розглянута алгоритмічна проблема передачі дискретних даних. Наведений формальний синтаксис абетки кодів змінної довжини. Сформульований протокол обробки кодів змінної довжини. Намічені основні розв'язання, що поширюють можливості автоматичної корекції помилок передачі даних.Посилання
Протоколы и методы управления в сетях передачи данных: Пер.с англ./Под ред. Ф.Ф.Куо.-М,: Радио и связь.-1985.-480с.
Кодирование информации (двоичные коды).//Березюк Н.Т., Андрущенко А.Г., Мощицкий С.С. и др.- Харьков: Вища школа,- 1978. - 252с.
Кузьмин И.В., Кедрус В.А. Основы теории передачи и кодирования.-К.: Вища школа,-1977.-280С.
Семишин Ю.А. Методические вопросы непроцедурного подхода к конструированию имитационных алгоритмов управления // УСИМ,- 1988,- №2,- с.31-35,
В.Куценко, Т, Левченко, Н. Миронов, В. Мясоедов. Основная проблема тестирования генераторов случайных чисел. - В сб.: Правове, нормативне та метрологічне забезпечення системи захисту інформації в Україні.-Науково-технічний збірник,- Випуск 5.-К.:НДЦ "Тезіс" НТУУ "КПІ".-2002.-213с.- С.130-133.
В.Мясоедов. Золотое сечение в шифровании данных. - В сб.: Правове, нормативне та метрологічне забезпечення системи захисту інформації в Україні.-Науково-технічний збірник.-Випуск 4.-К.НДЦ "Тезіс" НТУУ "КПІ".-2002.-213с.- С.105.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).