Система кольорового телебачення з тимчасовим ущільненням компонентних сигналів зображення
DOI:
https://doi.org/10.18372/2410-7840.5.4272Анотація
У статті досліджуються питання передачі сигналу кольорового телебачення з тимчасовим ущільненням аналогових компонентів по нестандартних каналах зв'язку. На основі проведених автором досліджень була розроблена і використовувалася на космічній станції «Мир» апаратура для передачі кольорового зображення по власній радіолінії. Уперше на космічній станції були застосовані методи цифрової обробки зображення. Модернізований варіант системи використовується як резервний канал зв'язку Службового Модуля «Зірка» Міжнародної Космічної Станції «Альфа».Посилання
Попов С.А. Об одном способе уплотнения сигналов яркости и цветности.
Тезисы Всесоюзного симпозиума «Сокращение избыточности в ТВ цифровых системах», Тбилиси, 1983 г.
Попов С.А., Масалыкин A.B. Применение временного уплотнения сигналов яркости и цветности для передачи по каналам связи. Сборник тезисов Республиканской (Украина) научно-технической конференции «Помехоустойчивость и эффективность систем передачи информации», Одесса, 1986 г.
Певзнер Б.М. Качество цветных телевизионных изображений - М.: Радио и связь,
г.
Гофайзен О.В., Певзнер Б.М. Характеристики зависимости качества изображения от основных параметров телевизионного тракта. Линейные искажения. Техника кино и телевидения, 1987 г., № 10.
Горьев С.А., Попов С.А. Вертикально-временные искажения в системах цветного телевидения с последовательной передачей иветоразностных сигналов. Техника средств связи. Сер. Техника телевидения. 1989 г., вып. 2.
Игнатьев Н.К. Метод многомерных дйскретизирующих функций. Радиотехника, 1982, №7.
Горьев С.А. Выбор пространственной структуры дискретизации телевизионного изображения. Техника средств связи. Сер. Техника телевидения. 1989 г. Вып. 2.
Горьев С.А. Метод описания дискретизации телевизионных изображений. Электросвязь. 1992 г. № 2.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).