Задача оптимальної винеровської фільтрації та оцінювання, результати її вирішення
DOI:
https://doi.org/10.18372/2410-7840.5.4240Анотація
У роботі розглядаються задачі оптимальної фільтрації. Наведені моделі та структурні схеми вимірювального канала.Посилання
Блохин Л.Н. Динамическое проектирование оптимальных непроизвольных структур комплексов стабилизации движения при стохастических эксплуатационных воздействиях. Автореф. дис .д-ра техн. наук / КИИГА .-К., 1985.
Кошевая Л.А. Автономноное оптимальное оценивание стохастических отклонений ЛА от траектории крейсерского полета: Автореф.дис...канд.техн.наук (ДСП): К. НАУ, 2002 -С. 16
Блохин Л.Н. Оптимальные системы стабилизации. К.: Техника, 1982. -144 с.
Блохин Л.Н. Оптимизация характеристик измерительных устройств: Конспект лекций,- К.: КМУЕА, 1997.-104 с.
Доброленский Ю.П. Динамика полета в неспокойной атмосфере,- М.: Машиностроение. 1969.-256 с.
Азарсков В.Н., Косюк М.Ю., Кривоносенко А.П. Определение динамических характеристик навигационных сигналов по данным летных испытаний // Моделирование полета в задачах эксплуатации ВС ГА.- К: КИИГА.-1985.-С.62-68.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).