Вибір оптимального варіанту контроля забезпечення захисту інформації з обмеженим доступом та перепускного режиму
DOI:
https://doi.org/10.18372/2410-7840.5.4227Анотація
В статті розглянуто проблеми контролю стану забезпечення захисту інформації з обмеженим доступом, перепускного і внутрішньооб'єктового режиму та запропоновані підходи до його оптимізації.Посилання
Айков Д., Сейгер К., Фонсторх У. Компьютерные преступления. Руководство по борьбе с компьютерными преступлениями. Пер. с англ. - М. - Мир. 1999. - 351 с.
Новий тлумачний словник української мови. У чотирьох томах. К., Аконіт. 1999 р.
Інструкція про порядок обігу, зберігання і використання документів, справ та інших матеріальних носіїв інформації, які містять конфіденційну інформацію, що є власністю держави. Затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 27 листопада 1998 р., №1893 // Офіційний вісник України. - 1998. - № 48. - Ст. 1764.
##submission.downloads##
Опубліковано
2003-09-26
Номер
Розділ
Статті
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).