Недоліки традиційних засобів захисту корпоративних мереж Інтранет та необхідність застосування нових методів їх захисту
DOI:
https://doi.org/10.18372/2410-7840.9.4145Анотація
В статті аналізуються недоліки найбільш популярних традиційних засобів захисту корпоративних мереж та обґрунтовується необхідність переходу до нової концепції їхньої безпеки - до використання моніторингово-адаптивного методу їхнього захисту шляхом своєчасного виявлення і нейтралізації атак НСД.Посилання
CSI/FBI Computer and Security Survey. Computer Security Institue. Federal Bureau Investigation's Computer Intrusion Squad.
Ільніцький А.Ю., Шорошев В.В., Близнюк І.Л.Монографія "Базова модель експертної системи оцінки безпеки інформації в комп'ютерних системах ОВС Ураїни. Видавництво НАВСУ, 2003. С.316.
Пакет из пяти нормативных документов по вопросам защиты информации от несанкционированного доступа Департамента СТСЗИ СБ Украины, К., 1999.
В.В. Шорошев. Базовая модель экспертной системы оценки безопасности информации в компьютерных системах. // Научно-технический сборник КПИ, Минобразования и науки Украины, ДСТСЗИ СБ Украины. Выпуск 3. - 2001.
Лукацкий A.B. Обнаружение атак. - СПб.: БХВ-Петербург, 2001. С.624.
Richard Power. Crrent and Future Danger: A CSI Primer on Computer Crime and Information Warfare. Computer Sequrity Institute. 1995.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).