Проблема вибору контейнера для заданого таємного повідомлення в комп'ютерній стеганографії
DOI:
https://doi.org/10.18372/2410-7840.9.4137Анотація
В роботі пропонується нова методика порівняння чутливості різних стегоповідомлень до збурних дій на основі матричного аналізу.Посилання
Мукачев В.А., Хорошко В.А. Методы практической криптографии. -К.: ООО «Полиграф-Консалтинг», 2005.-215 с.
Хорошко В.А., Чекатков A.A. Методы и средства защиты информации. - К.: Юниор, 2003. - 501 с.
Конахович Г.Ф., Пузыренко А.Ю. Компьютерная стеганография. Теория и практика. - К: МК - Пресс, 2006.- 288 с.
Гантмахер Ф.Р. Теория матриц. -М,: Наука, 1988.-552 с.
Деммелъ Дж. Вычислительная линейная алгебра. - М.: Мир, 2001.-430 с.
Бахвалов Н.С., Жидков H.П., Кобельков Г.M. Численные методы,- M.: БИНОМ. Лаборатория знаний, 2006 г.-бЗб с.
Парлетт Б. Симметричная проблема собственных значений. Численные методы.- М.: Мир, 1983. 384 с.
Кобозева A.A. Стеганографический метод, основанный на преобразовании спектра симметричной матрицы // Журнал «Праці УНДIРТ». -2006,- №4(48).-С. 44-52.
Кобозева A.A. Исследование проблемы устойчивости стеганографического алгоритма, основанного на нормальном спектральном разложении матрицы // Збірник «Захист інформації»,- 2007.-№1(32).-С.
Кобозева A.A. Применение сингулярного и спектрального разложения матриц в стеганографических алгоритмах // Вісник Східноукраїнського національного університету ім. В.Даля.-2006.-№9(103).- С.74-82.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).