Визначення технічних характеристик систем активного захисту інформації
DOI:
https://doi.org/10.18372/2410-7840.11.4031Анотація
Стаття присвячена огляду технічних характеристик систем активного захисту. Показано, що ефективність будь-якої системи активного захисту визначається сукупністю її основних технічних характеристик.Посилання
Новиков A.A. Анализ отношения сигнал/маскирующая помеха в системах пространственного зашумления при произвольном расположении источников помехи и опасного сигнала: отчет НИИ "Квант", 1981 .-ЗЗС.
Защита от радиопомех/Под ред. М.В. Максимова.- М.: Сов. радио, 1967.-496 с.
Захаров Е.К. Активное противодействие перехвату ПЭМИН дисплеев ЭВМ и персональных компьютеров// Тезисы докладов Межведомственной конференции по безопасности информации, обрабатываемой в АСУ, СВТ и ТСПИ.- М., 1990.- с. 132-133.
Ордынский А.Б. Методология пространственного зашумления // Тезисы докладов Межведомственной конференции по безопасности информации, обрабатываемой в АСУ, СВТ и ТСПИ,- М., 1990.-С.115-116.
##submission.downloads##
Опубліковано
2009-09-21
Номер
Розділ
Статті
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).