Скремблер аналогових сигналів на базі АЦП і ЦАП із ваговою надлишковістю
DOI:
https://doi.org/10.18372/2410-7840.11.4029Анотація
Розглядаються принципи побудови скремблерів аналогових сигналів на базі АЦП і ЦАП із ваговою надлишковістю, а також систему кодування із використанням надлишкової системи числення. Показано переваги запропонованого скремблера перед традиційними рішеннями. Наводиться спрощена структурна схема скремблера на основі АЦП і ЦАП із ваговою надлишковістю.Посилання
Шкрітек П. Справочное руководство по звуковой схемотехнике: Пер. с нем.-М.: Мир, 1991.-446с.
Азаров О.Д., Крупельницький Л.В. Аналого-цифрові пристрої систем, що самокоригуються, для вимірювань і обробляння низькочастотних сигналів: Монографія. / Під заг. Ред. О.Д. Азарова. -Вінниця: УНІВЕРСУМ-Вінниця, 2005 - 167 с.
Стахов А. П. Коды золотой пропорции - М.: Радио и связь, 1984.- 152с.: ил.
Стахов А. П. Введение в алгоритмическую теорю измирения- М.: Советское радио, 1977.-288с.
Хорошко В.А., Чекатков A.A. Методы и средства защиты информации/Под ред. Ю.С. Ковтанюка - К.: Издательство Юниор, 2003. - 504с., ил.
Азаров О.Д. Основи теорії аналого-цифрового перетворення на основі надлишкових позиційних систем числення. Монографія. - Вінниця: УНІВЕРСУМ-Вінниця, 2004. - 260 с.
Карцев М.А. Арифметика цифрових машин. - М.: Наука, 1969 - 576 с.
Азаров О.Д. Основи теорії аналого-цифрового перетворення на основі надлишкових позиційних систем числення. Монографія. - Вінниця: УНІВЕРСУМ-Вінниця, 2004. - 260 с.
Лужецький В. А. Високонадійні математичні Фібоначчі-процесори. Монографія - Вінниця «УНІВЕРСУМ-Вінниця», 2000. - 248 с.
Ю.Майоров С.А., Новиков Г.И. Структура электронных вычислительных машин -Л.: Машиностроение. Ленингр. отд-ние, 1979 г. - 384с., ил.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).