Алгоритми перетворення матриць для математичного моделювання систем захисту інформації
DOI:
https://doi.org/10.18372/2410-7840.11.4025Анотація
В роботі розглядаються алгоритми перетворення матриць для математичного моделювання систем захисту інформації, а також для оцінювання ефективності використання в системах паралельних обчислювальних засобів.Посилання
Скорик В.Н., Степанов А.Е., Хорошко В.А. Мультимикропроцессорные системы. - К.: Техніка, 1989.-192 с.
Михайлов В.А., Хорошко В.А. Принципы построения многопроцессорных систем и расчет их производительности /Зб. наук, праць Севастопольського військово-морського ОЧЗ інститут ім. П.С.Нахімова. Вип. 1(9), 2006. -С. 102-106.
Нагорный Л.Я., Лебедев П.А. Устройство для решения системы линейных уравнений с разреженной матрицей. №813444 A.C. СССР. Опубл. 15.03.81. Бюл. №10.
Егоров Ф.И., Орленко B.C., Хорошко В.А. Вычислительные модули для системы защиты информации / 36. наук, праць ВІ КНУ ім. Т.Шевченка. Вип. №11, 2008. -С.117-124. Ковальова Ю.С., Плус Д.В., Хорошко В.О. Розподіл ресурсів у багаторубіжній системі захисту / Правове, нормативне та метрологічне забезпечення СЗІ, НТЗ. Вип. 8, 2004. -С.39- 43.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).