Сучасний прилад радіаційної розвідки
DOI:
https://doi.org/10.18372/2410-7840.10.3982Анотація
В роботі наведено структурну схему, принцип роботи і технічні характеристики дозиметра-радіометра універсального МКС-У призначеного для вимірювання еквівалентної дози і потужності еквівалентної дози гамма- та рентгенівського випромінень, а також поверхневої щільності потоку бета-частинок.Посилання
Каденко И.H., Галушка А.Н,, Ермоленко Р.В., Крупскип Б.И., Сторонский Ю.Б. Дозиметр-радиометр Я - у излучения с расширенным динамическим диапазоном // Приборы и техника эксперимента. - 2001. - № 2.
Dudykevych V., Lopachak О., Maksymovych К, Storonsky Y. The Use of Dependent Count Method in Dosimeters Design // Metocly і technika przetwarzania sygnaow w pomiarach fizycznych/ Materily IX miedzynarodovego seminarium metrologow. Rzeshow.- 2002. - P.51-55.
Лопачак O.M., Максимович B.M. Алгоритм роботи дозиметричних пристроїв з блоками детектування низької чутливості//Вісник НУ "Львівська політехніка"- "Комп'ютерна інженерія та інформаційні технології".-2002. - №450. - С. 161-165.
##submission.downloads##
Опубліковано
2008-01-28
Номер
Розділ
Статті
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).