Стегоаналіз аудіо файлів у рамках фрактального моделювання
DOI:
https://doi.org/10.18372/2410-7840.10.3977Анотація
Розглядаються задачи стегоаналізу аудіо файлів. Пропонується модель на основі мультифрактального підходу. Наведені результати експериментальних досліджень.
Посилання
Аграновский А.В., Девянин П.Н., Черемушкин А. В., Хади Р.А. Основы стеганографии: учеб. Пособие для вузов. Ростов-на-дону, 2003, 152 с.
Грибунин В.Г., Головачев В.Ю., Оков И.Н.. Турищев И.В. Конжев А.В. Компьютерная стеганография, М. Солон-Р, 2002 - 240с.
Конахович Г.Ф., Пузыренко А.Ю., Компьютерная стеганография. "МК-Пресс", Киев, 2006. 283 с.
Mandelbrot В.В. Fractals, Form, Chance, and Dimension, San Francisco: Freeman. 1977.
Mandelbrot В.B. The Fractal Geometry of Nature, San Francisco: Freeman. 1982.
Эммануил Айфичер, Барри Джервис Цифровая обработка сигналов, Москва- Санкт-Петербург-Киев, 2004 г., 989 с.
Н. Ozer, В. Sankur, N. Memon, I. Avciba. Detection of audio covert channels using statistical footprints of hidden messages, www.elsevier.com/locate/dsp, 2005.
H. Ozer, I. Avciba, B. Sankur, N. Memon. Steganalysis of audio based on audio quality metrics, in: SPIE Electronic Imaging Conf. on Security and Watermarking of Multimedia Contents, vol. V. Santa Clara, January 20-24, 2003, pp. 55-66.
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).