Формування політики безпеки комп'ютерних систем.
DOI:
https://doi.org/10.18372/2410-7840.10.3887Анотація
Політика безпеки визначається найважливішою складовою при створенні захищених комп'ютерних систем. Публікацій на цю тему досить мало. Надаються практичні рекомендації по формуванню політики безпеки, її базова модель, спрощений та повний варіанти методичних рекомендацій щодо формулювання політики безпеки, модель потенційних загроз інформації КС та базових послуг безпеки для захисту від них, модель потенційного порушника та категорій порушень політики безпеки КС.Посилання
Ежов A.A., Шумский С.А. Нейрокомпьютинг и его применения в экономике и бизнесе. - М.: МИФИ, Г998. - 224 с.
Каплет Р. Основные концепции нейронных сетей. - М.: Вильямс, 2003. - 288 с.
Шуклін Д.Є. Моделі семантичних нейронних мереж та їх застосування в системах штучного інтелекту: 05.13.23.. // Дис. ...канд. техн. наук. - Харків, 2003. - 196 с.
Терейковский И.А. Использование искусственных нейронных сетей в задачах распознавания атак на компьютерные системы. // Захист інформації, 2006, №3. - С.57-65 .
Хорошко В.А., Чекатов A.A. Методы и средства защиты информации. - К.: Изд. Юниор, 2003. - 504 с.
Лукацкий A.B. Обнаружение атак - СПб.: БХВ-Петербург, 2003.-624 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
2008-01-28
Номер
Розділ
Статті
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).